Вітаємо з початком нового навчального року!

Початок навчання в Полтавському інституті економіки і права – це найяскравіший день, який запам’ятовується першокурсникам на все життя, адже це старт, радість зустрічі з друзями, символ добрих починань, сумлінних експериментів, відкриттів і досягнень.

У цей день було організоване урочисте зібрання, присвячене Дню знань. Із привітанням для студентів-першокурсників спеціальності «Право», «Філологія», «Соціальна робота», «Спеціальна освіта», «Фінанси, банківська справа та страхування» виступила директор Надія Семенівна Мякушко.

Після урочистого заходу відбулася зустріч студентів із завідувачами кафедр та кураторами навчальних груп, які познайомили студентів з планом роботи на новий навчальний рік.