Вітаємо з успішним захистом студентів магістратури спеціальності 035 “Філологія”!

У Полтавському інституті економіки і права кафедра перекладу та іноземних мов 21-22 лютого 2019 року провела захист магістерських робіт студентам спеціальності 035 «Філологія ».

Роботи були виконані на актуальні теми, які охоплюють проблеми перекладу з української мови на англійську, з англійської на українську, із німецької мови на українську.

Захист робіт почався з виступу декана соціально-гуманітарного факультету Губарь Т.В., яка привітала майбутніх дипломованих магістрів із початком роботи екзаменаційної комісії, побажала успішного захисту робіт, цікавих запитань і креативних відповідей.

Доповіді усіх студентів, які захищали магістерські роботи, супроводжувалися яскравими та змістовними презентаціями із результатами їх досліджень. Роботи характеризуються ґрунтовним дослідженням проблем перекладу, засобів, методів, прийомів перекладу в різних сферах мовленнєвої діяльності (комунікації, Інтернет-технологій, політичної, економічної сфери тощо).

До захисту було допущено дипломні магістерські роботи 19 студентів. Усі роботи захищено успішно. Високий рівень захисту показали студенти: Грінченко Наталія, Сторчак Марія та Опанасюк Марк.

Результати захисту магістерських робіт свідчать про те, що рівень підготовки студентів відповідає вимогам, що стоять перед фахівцями вищої перекладацької кваліфікації в сучасних умовах.

Викладацький склад кафедри «Перекладу та іноземних мов» щиро вітає студентів з успішним захистом магістерських робіт. Пройдено останній етап навчання і успішно подолано самий складний бар’єр. Підведений підсумок багаторічному навчанню в Полтавському інституті економіки і права. Бажаємо їм творчого  натхнення  і професійних  успіхів.