Для випускників коледжів та училищ – про вступ до баклаврату за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта», освітня програма «Адаптивна фізична культура та реабілітація (фізична культура для осіб з відхиленнями у стані здоров’я, у тому числі з інвалідністю)»

Шановні випускники коледжів та училищ, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» !

Полтавський інститут економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пропонує унікальну освітню програму «Адаптивна фізична культура та реабілітація (фізична культура для осіб з відхиленнями у стані здоров’я, у тому числі з інвалідністю) та запрошує Вас на навчання за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта» (галузі знань 01 «Освіта / Педагогіка») для здобуття освітнього ступеня бакалавр за скороченим терміном підготовки (на 2 курс).

Спеціальність 016 «Спеціальна освіта», кваліфікація: бакалавр спеціальної освіти (з адаптивної фізичної культури та реабілітації, вчитель / викладач-реабілітолог).

Адаптивна фізична культура – сучасна педагогічна спеціальність, заснована на знаннях медицини, психології, фізичної реабілітації, спеціальної педагогіки і психології, теорії адаптивної фізичної культури.

Напрямки діяльності: реабілітаційна, психолого-педагогічна, корекційно-розвивальна, фізкультурно-оздоровча, профілактична.

Майбутні посади: вчитель-реабілітолог, інструктор адаптивної фізичної культури, спеціаліст з адаптивної фізичної культури і масажу, спеціаліст з адаптивної рухової рекреації, інструктор лікувальної фізкультури, викладач фізичного виховання, адаптолог, масажист, масажист спортивний та інші.

Майбутні місця роботи: заклади дошкільної освіти, заклади загальної середньої освіти, заклади вищої освіти, заклади з інклюзивним та інтегрованим навчанням, соціально-реабілітаційні центри, інклюзивно-ресурсні центри, центри розвитку дитини, медичні заклади, Інваспорт, спортивно-оздоровчі табори, управлінські структури  та інші.

Наші перевагиможливість вступу одразу 2 курс (без сертифікатів ЗНО); доступна вартість навчання; якісна ступенева освіта (можливість продовжити навчання в магістратурі).

Початок прийому заяв та документів на денну форму 10 липня 2019 року; закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають право складати вступні випробування, 22 липня 2019 року.

Початок прийому заяв та документів на заочну форму 5 серпня 2019 року; закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають право складати вступні випробування, 3 вересня 2019 року.

Документи, необхідні при вступі: заява про вступ; документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, додаток до нього; копія паспорта; копія ідентифікаційного коду; 4 фотокарток розміром 3×4 см; військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці); 4 конверти; папка-швидкозшивач.

За довідками звертатись у приймальну комісію:

м. Полтава, Монастирська 6, Tелефон (050)404-28-04