Для випускників медичних коледжів та училищ – про вступ до баклаврату за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія»

Шановні абітурієнти! Полтавський інститут економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» запрошує на навчання випускників медичних коледжів за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія» (галузь знань 22 «Охорона здоров̓я») для здобуття освітнього ступеня бакалавр (з фізичної терапії, ерготерапії).

Спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія», кваліфікація: фізичний терапевт, ерготерапевт.

Напрямки діяльності: реабілітаційно-лікувальна, фізкультурно-оздоровча, рекреаційна, спортивно-виховна.

Майбутні посади: фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист, масажист спортивний, фахівець з фізичної реабілітації, інструктор з трудової терапії, менеджер (управитель) з охорони громадського здоровʼя.

Майбутні місця роботи: реабілітаційні центри, лікувально-профілактичні заклади, санаторії, профілакторії, фітнес-центри, заклади освіти, спортивні клуби, Інваспорт, спортивно-оздоровчі табори, приватна практика.

Наші перевагивипускники медичних коледжів вступають одразу на 2-3 курс (без сертифікатів ЗНО); доступна вартість навчання.

Початок прийому заяв та документів 10 липня 2019 року.

Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають право складати вступні випробування, 22 липня 2019 року.

Документи, необхідні при вступі: заява про вступ; документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, додаток до нього; копія паспорта; копія ідентифікаційного коду; 4 фотокарток розміром 3×4 см; військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці); 4 конверти; папка-швидкозшивач.

За довідками звертатись у приймальну комісію:

м. Полтава, Монастирська 6, Tелефон (050)404-28-04