ЕКСКУРСІЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ ВІД СТУДЕНТІВ-ПЕРЕКЛАДАЧІВ ПОЛТАВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

Полтава – одне із найгарніших міст України.  Ми, напевно, ніколи не припинимо захоплюватися його мальовничими краєвидами та величною архітектурою. Тому,  21 лютого була проведена екскурсія на іноземній мові по визначним місцям Полтави. Екскурсію проводили студенти 3 курсу спеціальності «Філологія (переклад)» у межах своєї виробничої практики гідів-перекладачів. У ході екскурсії було відвідано  історичний центр міста, пам’ятник Слави, Круглу площу.   Екскурсія  організована  керівництвом Полтавського музею імені І.П. Котляревського. Також у ній прийняли активну участь студенти Полтавського інституту економіки і права: Савчук  Катерина, Мирошниченко Аліна та Пашко Станіслав.

Усі, хто приймав участь, залишилися задоволені та дізналися багато цікавої та нової інформації про Полтаву.