Заходи до Дня захисника України: зустріч із героями АТО та нагородження переможців Спартакіади Університету «Україна»!

Із кожним днем розумієш, як важливо, коли в кожній країні мир та спокій. Коли люди не бояться виходити на вулицю, коли на рідній землі ти крокуєш впевнено, і відчуваєш тепло своїх рідних та друзів, живеш щасливим життям. Наша Батьківщина нині переживає нелегкий час. Тисячі солдат перебувають на передовій, захищають та дарують нам мирне майбутнє, впевненість у завтрашньому дні, і головне – не дають ворогу дійти до нашого краю.

Тож, напередодні Свята Захисника України і Покрови Пресвятої Богородиці, 12 жовтня 2017 року в приміщенні нашого навчального закладу відбувся захід, присвяченій цій даті. Крім адміністрації інституту, викладачів та студентів на свято завітали два герої воєнних дій – учасники АТО, які захищали наші життя на передовій. Одним із них є студент нашого начального закладу – Федюк Микола Юрійович, який побажав студентам «навчатися та навчатися життю», та його побратим – Панасюк Валерій Юрійович, який завітав із своєю сім’єю -дружиною і дочкою.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто зараз уже не з нами – наших захисників. В процесі заходу студенти мали змогу поспілкуватися із героями, та дізнатися, що для них війна, і як зараз там, де не зупиняються бої.

Наприкінці заходу відбулося нагородження студентів-спортсменів, які взяли участь у Спартакіаді Університету «Україна», яка пройшла нещодавно у м. Києві. Учасників Спартакіади привітали директор інституту Надія Семенівна Мякушко та викладачі кафедри фізичної реабілітації і фізичного виховання.

Шановні наші захисники! Щиро вітаємо із Святом Захисника України та зичимо Вам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, щастя, нехай у Вашому житті буде якомога більше добра і тепла від рідних та друзів.

Слава Україні – Героям Слава!