Профілактика булінгу серед учнівської молоді: лекція для старшокласників “Що таке булінг”

У сучасному світі, на жаль, все частіше виникають проблеми із поведінкою серед учнівської молоді. З чим це пов’язано, як з цим боротися, як уникнути агресивної поведінки, як допомогти молоді у цьому? Давали відповіді на ці та інші запитання  представники БО « Світло надії», які завітали 24 квітня 2019 року до Полтавського інституту економіки і права. Для учнів загальноосвітніх шкіл м. Полтави №4, №6 та №10 була проведена інтерактивна лекція, на якій розглядалися питання булінгу, його видів, шляхів уникнення та подолання проявів булінгу. Учні з цікавістю слухали доповідача, ставили запитання та наводили приклади з власного життя.