«ЛИСТ ПОДЯКИ» студентів кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання викладацькому складу інституту за формування найціннішого скарбу людини – молоде покоління.

33 здобувачі вищої освіти галузі знань 0102 «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини» здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»

Завершилися державні екзамени студентів напряму підготовки 6.010203 «Здоровя людини». 33-ом випускникам присвоєно кваліфікацію фахівця з фізичної реабілітації, фітнес-тренера. Дипломи з відзнакою отримали студенти гр 41ФР Копилець Інна та Черненко Юлія.

Понад 80 % студентів мають мрію продовжувати своє навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти «магістр». Кафедра фізичної реабілітації та фізичного виховання мала змогу запропонувати своїм випускникам робочі місця за спеціальністю.

Студентське самоврядування підготувало ректорату, деканату, викладачам кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання «Лист подяки».

Зворушливо звучали деякі записи: «Дякуємо за Вашу освітянську місію», «Уклін за майстерну працю», «Вдячні за розраду та невичерпне терпіння», «Дякуємо за знання, вміння, компетентності», «Усі квіти Полтавщини для Вас» … На згадку про ще один рубіж на освітній ниві випускники зробили пам’ятну світлину.

Хай щастить їм на новому життєвому шляху!