Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ВИКЛИК ГЛОБАЛЬНОГО СВІТУ».

Розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ВИКЛИК ГЛОБАЛЬНОГО СВІТУ». Відбулося пленарне засідання. В засіданні взяли участь науковці з Харкова, Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Києва.

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

• Мякушко Надія Семенівна, кандидат політичних наук, директор Полтавського інституту економіки і права.
  • Зоська Яна Володимирівна, доктор соціологічних наук, професор, професор кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету.
  • Хіжняк Лариса Михайлівна, професор кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
  • та інші.

В рамках конференції 22-23 травня відбудуться секційні засідання та майстер-класи.