Полтавський інститут економіки і права пишається своїми студентами!

Полтавський інститут економіки і права Університету «Україна» пишається своїми талановитими студентами та випускниками, які не тільки гарно навчаються за спеціальністю «Спеціальна освіта» і «Соціальна робота», але й беруть активну участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях і займають призові місця. Завдяки ним Україну знають та поважають в усьому світі, адже наші паралімпійці з гордістю несуть прапор своїх перемог, доводячи іншим, що немає нездоланних бар’єрів та перешкод навіть для людей з інвалідністю. Їх сила духу та віддана праця надають наснаги та надихають інших людей, котрі бажають досягти вершин у великому спорті.

Федоренко Микола – Майстер спорту з легкої атлетики, п’ятикратний чемпіон України в штовхання ядра в класі F53. Чемпіон України з параканое в класі VL1. Друге місце на Чемпіонаті Європи з параканое в класі VL1. Срібний призер Кубку Світу з параканое в класі VL1.

Кривчун Андрій – Майстер спорту міжнародного класу. Бронзовий призер етапу кубка світу з академічного веслування 2009 р. (Німеччина – Мюнхен Двічі срібний призер чемпіонату світу з академічного веслування (2009рр. Польща – Познань) 2010 р. нова Зеландія. Учасник паралімпійських ігор 2012. Майстер спорту України з легкої атлетики.

Онуфрей Ольга – двократна учасниця Чемпіонату України з паралімпійського виду спорту “Бочча” у м. Одеса (2016 – 2017 рр.) Бронзова призерка Чемпіонату області у м. Полтава (2017 р.) Бронзова призерка – Кубку Жовтих Вод з “Бочча” (2015 р.). Срібна призерка Кубку м. Кременчука з “Бочча” серед рекреаційних видів спорту (2017 р.) Учасниця Спартакіади у м. Світловодську з рекреаційних видів спорту (2017 р.) Отримала ПЕРШІСТЬ у Відкритому Чемпіонаті міста з армлеслінгу серед спортсменів з інвалідністю у категорії жінки м. Горішні Плавні (2018 р.) Також з 2018 р. відвідує секцію легкої атлетики, де займається паралімпійським видом спорту “Метання булави” В апрелі 2019 р. отримала ПЕРШІСТЬ на Чемпіонаті Області серед спортсменів з інвалідністю у паралімпійському виді спорту “Метання булави”.

Мірошниченко Валерій – Отримав ПЕРШІСТЬ на ХХ Міжнародній, Республіканскій спартакіаді серед спортсменів з інвалідністю “Осінні старти” в паралімпійському виді спорту “Бочча” (2014 р.) Учасник Кубку м. Севастополя серед спортсменів з УОРА (2015 р.) Срібний та бронзовий призер Кубку жовтих вод з “Бочча” серед спортсменів з інвалідністю ( 2015 – 2016 рр.). Срібний призер Кубку міста Кременчука з “Бочча серед рекреаційних видів спорту спортсменів З УОРА (2017 р.) Чотирьохкратний учасник Чемпіонату України з паралімпійського виді спорту “Бочча” серед спортсменів з інвалідністю (м. Одеса, 2016 – 2019 рр.). Золотий та срібний призер Чемпіонату Області з “Бочча”. Участник Спартакіади з рекреаційних видів спорту ( м. Світловодськ, 2017-2018 рр.).

Ми пишаємося своїми студентами-переможцями!