Правоосвітній квест «Знай. Дій. Захищай» для молоді Полтавщини

17 квітня на базі Полтавського інституту економіки і права Регіональним  представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області проведено  правовий квест «Знай. Дій. Захищай» для молоді Полтавщини. В заході прийняли участь п’ять команд студентської та учнівської молоді.

Основна концепція заходу – ознайомлення активної молоді регіону з основополжними правами людини, діяльністю правоохоронних органів та громадських організацій із забезпечення та захисту  вказаних прав.

Під час проходження локацій  в ативній ігровій формі молодь ознайомлась з діяльністю:

• Уповноваженого ВРУ з прав людини в розрізі здійснення Національного превентивного механізму;
  • Громадськіх організацій Полтавщини в сфері запобігання розповсюдження ВІЧ-інфекції та профілактиці туберкульозу;
  • Юристів практиків та науковців в сфері міжнародної концепцією прав людини;
  • Експертів криміналістів ГУНП в Полтавській області;
  • Патрульної поліції;
  • Вибухотехніків ГУНП в Полтавській області
  • Кінологічної служби.

Позитивний настрій квесту було задано майстер-класом від Кінологічної служби. Всі шість локацій були інтерактивними, учасники мали можливість заглибитись в специфічні сфери практичної діяльності  представників влади  та громадських організацій: дізнатись як проводяться експрес-тестування на ВІЛ та вірусні гепатити, шляхи захисту від зараження соціально-небезпечними хворобами та лікування,  стати дотичними до діяльності експертів криміналістів на місці злочину, створення дактилокарт, зняття відбитків пальців та інші криміналістичні дії; діяльність вибухотехників, правила поводження з небезпечними предметами, можливість приміряти на себе спорядження патрульного поліцейського роти «ТОР» «Робокоп», дізнатися про місця несвободи та діяльність Національного превентивного механізму, поглибитись в теоретичні питання міжнародного права.

Організатори заходу Регіональне представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області, Полтавській інститут економіки і права,ГО «Меридіан», ГО «Леголайф-Україна».