Студенти кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання відзначили Всеукраїнський день психолога

Заклик «Пізнай себе», який був звернений до людей ще давньогрецьким  філософом Сократом, залишається одним із найактуальніших для людей.

Що кожен з нас знає про себе? Дізнатися про себе неможливо, або, в будь-якому разі, важко. Шлях – звернення до можливостей науки, в завдання якої, входять вияснення того, яким закономірностям підпорядковується людська пам’ять, воля, мислення, уява та інші загадки людської особистості. Ім’я цієї науки – психологія. Психологи несуть знання про мотиви поведінки людини, про їх спонукання до дії, вміння усвідомлювати і оцінювати себе. Знання психології потрібні також для побудови відносин з рідними, колегами, друзями, особливо,  в яких професія сфери «людина – людина», яка вимагає конструктивного спілкування.

Напередодні Всеукраїнського дня психолога студенти кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання провели захід на тему «Щоб знайти себе – пізнавай ти себе». Насиченою була програма. Розпочали інтелектуальним марафоном про цікаві факти із психології людини, її психологічні секрети. Наступна рубрика «Конверт психологічних знань» розкрила учасникам заходу цікаву інформацію, як любити себе, бо сааме любов – це грунт, можливість пізнати себе; про можливості людського мозку; про способи знаття емоційного напруження; про правила запам’ятовування; про особливості психології чоловіків та жінок та ін.

Цікавою була поетична сторінка. Деякі студенти вперше слухали вірші про психологію, зокрема, «Про гармонію щастя», «Привітання від людей характерами різних» «Кольорові обриси людини» та ін.

Доречною на цьому заході була інсценізація оповідання А.П.Чехова  «Темпераменти» (ролі виконували студенти групи .21ФРЗ Мальченко Р., Герасименко О. , Чубик І., Шапран Т. )

Привернула увагу навчальна притча «Як вгамувати життєву біль?» (у виконані студента гр. 41ФР Ареф’єва Дмитра).

Психологічна вправа «Дощ» стала прикладом процесу психологічного розвантаження.( вик. Хмиленко Дмитро студент гр. 21 ФРз).

Така інформація сприяє реалізації сократівського «Пізнай себе» і, безумовно, формуванню психічної культури у відношенні  до самого себе , інших – це вміння усвідомлювати і оцінювати в першу чергу себе, навколишнє суспільство, світ. Захід також допоміг студентам гр. 21 ФРз скласти іспит із психології.