Студенти кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання розмірковували на шерінгу про складний багатоякісний фрагмент нашої реальності – життя людини

Поняття життя широко використовується в різних науках і у філософії. Пізнання різних сторін життя здійснюється цілим комплексом наук, починаючи з фізики, хімії та кінчаючи соціогуманими науками.

Великий австрійський психолог, філософ Віктор Франкл, відзначив у своїй книзі «Сказати життю «Так», що «життя – це відповідальність за знайдення правильних вирішень виниклих проблем і виконання завдань , які воно повсякчас ставить перед людиною».

Так, життя – це велике чисте полотно . Кожен день – нова фарба . Кожна мить – відтінок . Кожна хвилина  – рух . Життя – це подорож . Кожна людина сама вибирає дорогу. Форма шерінгу дала можливість студентам розкрити цікаву програму на тему «Життя – прекрасне , але зроби його кращим».

Вступна частина заходу у віршованій формі розкрила розмаїту траєкторію людського життя. Студенти обмінялися своїми думками про те, як жити треба, щоб кожен день надихав і був кращим, як повернути собі радість життя та ін.

Прикрасила розповіді студентів поетична сторінка, у форматі якої звучали вірші відомих українських поетів В.Крищенка, В.Іващенка про життя як «найбільше диво». Повчальна була притча «Чорна кава» про сенс життя у виконанні студентів групи 41 ФРз (Бабенко В. Сіренко О.) та «Святий обов’язок».

У виконанні студентів ( гр. 21 СО Савченко Ю, Даниленко В.), гр.41 ФРз (Синиця В., Дробишева Г.).

Астрологічне цікаве повідомлення зробила Кравченко. Ю. (гр. 41 ФРз).

Завершився захід проголошенням Законів життя. Бо зміст життя – в головному розумінні Законів світобудови і їх виконання.

Життя – безцінний дар. Цінуйте і бережіть його!