Традиційне покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку

9 березня в день народження славетного Кобзаря у Полтаві відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Минуло 203 роки з того часу, як на світ з’явилась дивовижна особистість: поет, письменник, драматург, художник, громадський та політичний діяч. Він був автором великого «Кобзаря», «І мертвим і живим…», «Наймичка» та багатьох інших творів. Тарас Григорович був дуже творчою і різносторонньою людиною, в той час як український народ переживав не самі кращі часи.

По всій Україні та за кордоном відзначається вже традиційно День Шевченка, як пам’ять про батька нашої України. На урочисту церемонію з нагоди відзначення цієї дати і завітали студенти Полтавського інституту економіки і права та Полтавського коледжу Університету «Україна».

Студенти груп поклали квіти до пам’ятника Тараса Григоровича. Також на цей захід прийшли очільники міста, школярі та студенти різних навчальних закладів, та пересічні громадяни, які люблять поезію Тараса Шевченка.