УСЕУКРАЇНСЬКА ГРА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ “PUZZLE-2019” У ПОЛТАВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ЕКОНОМІКИ ПРАВА ТА КОЛЕДЖІ

20 лютого 2019 року в Полтавському інституті економіки і права та коледжі відбулася Всеукраїнська гра з англійської мови “PUZZLE-2019”, проведена кафедрою перекладу та іноземних мов.

Цілями та завданнями Гри є:

– формування у студентів сталої зацікавленості англійською мовою, літературою та історією;

– активізація позааудиторної роботи із зазначених вище дисциплін;

– надання студентам можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого міста.

Конкурс допомагає викладачам англійської мови умотивувати активне вивчення англійської мови, підвищує інтерес студентів до читання найкращих зразків англійської літератури в оригіналі, а також допомагає здобути навики роботи із тестовими формами контролю.

Зміст Гри складають завдання, які потребують певної ерудиції, кмітливості, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору.

Звертаємо вашу увагу, що проведення Всеукраїнської гри з англійської мови “PUZZLE” схвалено Малою академією наук України Міністерства освіти і науки України.

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Усі учасники Гри одержать сертифікати, переможці – дипломи та подарунки.

Свої знання англійської мови випробували 2 учасника, а саме студенти коледжу нашого ВУЗу, Приймак Ельвіра та Коба Сергій.

Результати будуть опубліковані на сайті на початку березня.

Тож, бажаємо  учасникам успіху та з нетерпінням очікуємо на  результати!