Участь у семінарі для викладачів історії у Західній Німеччині

8-11 вересня у місті Манхаймі в Західній Німеччині відбувся міжнародний семінар для викладачів історії «Comparative perspectives on commemorating 20thCentury Jewish History». Ініціатором заходу виступила міжнародна громадська організаціяCentropa, яка займається популяризацією історії євреїв Європи в ХХ ст.

Участь у семінарі взяли 20 викладачів із України, Молдови та Німеччини. Представницею від Полтавського інституту економіки і права була старший викладач кафедри загальноосвітніх дисциплін, кандидат історичних наук Олена Володимирівна Вітринська. На семінарі вона виступила із доповіддю про методику проведення виставки Centropa «Український єврейський сімейний альбом», присвяченої спільним долям мешканців України представникам різних національностей, які жили в часи Другої світової війни.

Програма семінару включала зустріч із мером Манхайму та місцевими істориками, екскурсії Манхаймом та іншими містечками Західної Німеччини, виступи викладачів Молдови та Німеччини про досвід роботи громадських і державних освітніх організацій із створення та реалізації студентських історичних проектів.

Фото – Maks Levin