Щасливі батьки, які мають такого сина

Його прізвище відкриває список студентів групи 41 ФР. Це Арефєв Дмитро… Випускник ЗОШ № 19. Відвідуючи цю школу з питань профорієнтації кілька років тому, чули позитивну інформацію про цього учня.

Роки навчання в інституті підтвердили цю характеристику. Дмитро гарно вчиться. У нього немає постійно закріплених доручень, але всі справи, що реалізуються в групі, знаходять відгук в його душі. Ввічливий, толерантний, доброзичливий, щирий, чуйний – це його якості.

Бере активну участь у громадському житті факультету. На годинах спілкування артистично виконує різні ролі «мудреців», «професорів», «осіб з девіантною поведінкою» та ін. Заслужено користується повагою серед однокурсників та викладачів.

Безумовно, що хороші діти – це честь батька та матері. Традиційно на кафедрі фізичної реабілітації та фізичного виховання в кінці навчального року, окрім стимулювання студентів, використовується і такий вид заохочень як Лист-подяка батькам. Цього року такої уваги заслуговують батьки Дмитра – Наталія Сергіївна та Микола Миколайович. Відомо в народі найвище цінуються люди, які виховують порядних дітей. Адже вони – майбутнє нашої країни.