Щиро вітаємо Бойко Галину Миколаївну з отриманням грамоти та медалі ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ за заслуги перед Українським народом!

Ваші знання і досвід, пошук нового і любов до підростаючого покоління є тим стимулом, завдяки якому живе і розвивається українська наука, спорт, виховується майбутнє нації, її сила і честь.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, професійної інтуїції, життєвої енергії, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій та спортивній ниві!

____________________________________________________________________________________________________________________

Спасибі за працю, красива людино!

Ви для нас – високий приклад людинолюбства,

відкритості душі, доброти серця, високого професіоналізму.

Вас досвід самовідданої творчої праці – це джерело, дороговказ для нашого студентства.

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас,

а життя складається тільки зі світлих фарб веселки.

Щастя, здоров’я, благополуччя, тепла Вашій домівці.

Бажаємо неймовірного успіху, натхнення, вірних друзів, креативних студентів, невичерпної енергії,

наснаги в добрих справах.

Нових Вам звершень і нових перемог!

З повагою, педагогічний колектив кафедри

фізичної реабілітації та фізичного виховання