Інтерактивна лекція для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Полтави «Ти і поліція».

Регіональним координатором Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області, керівником Полтавського відокремленого підрозділу ГО «Україна без тортур» спільно та на базі ПІЕП проведено інтерактивну лекцію для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Полтави «Ти і поліція».

Розглянуті питання спілкування неповнолітніх з представниками Національної поліції в разі знаходження за місцем проживання, на вулиці, права та обов’язки батьків та інших законних представників. Активна дискусія відбулась щодо можливих варіантів законного виходу з кризової ситуації, що можлива під час спілкування з представниками правоохоронних органів,  необхідність повідомлення щодо правопорушень та особи, до яких можна звернутись в разі як порушення прав людини, так і за консультацією.

Основним акцентом зустрічі були правила: не порушуй закон, поводься гідно, не провокуй, не тікай, знай свої права та обов’язки.

Учасники заходу активно долучились до обговорення, задавали багато практичних питань.