ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ «Актуальні проблеми адаптивної фізичної культури, спорту і здоров’я людини»

У рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального світу» 22 травня 2019 року на базі Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» відбулося секційне засідання 4 «Актуальні проблеми адаптивної фізичної культури, спорту і здоров’я людини».

У роботі секції взяли участь:  начальник  Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України Верещака О. Ю.; доктор філософських наук, професор, професор кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавської державної аграрної академії Шенгерій Л. М.; доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Рибалко Л. М.; начальник відділу автоматизованих систем управління виробництвом ПАТ «Полтавський алмазний інструмент» Кашникович І. С.; заступник директора Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно-спортивної школи інвалідів Барановська Н. А., Заслужений тренер України Калайда І. С.  та інші. У наукових доповідях піднімались актуальні питання адаптивної фізичної культури та адаптивного спорту, фізичної реабілітації осіб з особливими потребами, здорового способу життя. Активними учасниками дискусій були студенти 2-5 курсів спеціальності «Спеціальна освіта», 4 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини». Сподіваємося, що всі учасники конференції отримали не лише приємні враження, а й наснагу для подальших наукових пошуків.