1 червня – Міжнародний день захисту дітей!

Діти – найважливіша сфера людського життя. Наші діти – це майбутні громадяни нашої країни і громадяни світу. Вони творитимуть історію. Дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими, радісними, прославляли свій рідний край, родину.

Для підготовки дітей до життя у вільному суспільстві та захисту дітей створено ряд документів на державному та міжнародному рівні.

Закон України «Про охорону дитинства» (26.04.2001 р.) визначає розширення соціально – правових гарантій дітей, забезпечення фізичного, інтелектуального розвитку молодого покоління, створення соціально-економічних і правових інститутів з метою захисту прав і законних інтересів дитини в Україні. Щорічно 1 червня в світі проводиться Міжнародне свято захисту дітей.

Не стоять осторонь цих проблем і студенти кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання. Щороку в дні дитячих свят майбутні фахівці не забувають про святий обов’язок: привітати дітей, подарувати їм тепло, посмішки, маленькі радощі.

Сьогодні перед Україною нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з бойовими діями на сході нашої держави.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей викладачі студенти гр.21ФР, 31ФР, викладачі кафедри загальноосвітніх дисциплін (зав.каф. Кудінов Ю.М.), волонтер Срібна Наталія Сергіївна відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Вони принесли дітям подарунки: іграшки, солодощі, книжки, одяг, а також часточку свого тепла, щоб зігріти маленькі серця майбутніх Великих громадян України.

Шановні діти України, зі святом Вас!