22-23 травня 2019 року в  Полтавському інституті економіки і права Університету «Україна» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального світу».

В роботі конференції взяли участь студенти, аспіранти, докторанти, кандидати та доктори наук з вищих навчальних закладів Україні, зокрема науковці з Харкова, Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Києва, Миколаєва, всього понад 280 учасників.

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

Мякушко Надія Семенівна, кандидат політичних наук, директор Полтавського інституту економіки і права.

Зоська Яна Володимирівна, доктор соціологічних наук, професор, професор кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету.

Хижняк Лариса Михайлівна, доктор соціологічних наук, професор, професор кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Коломієць Павло Віталійович,  кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри правознавства Полтавського інституту економіки і права.

Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор  уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Полтавській області, старший викладач кафедри правознавства Полтавського інституту економіки і права.

Божко Володимир Миколайович, доктор юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

В онлайн режимі презентували свої наукові доробки науковці, практики та волонтери з різних країн  світу (Ізраіль, Азербайджан, США, Німеччина, Литва, Молдова, Білорусь, Польща, Китай, Казахстан)