28 травня на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини Полтавському інституті економіки і права, відбувся тренінг на тему: «Тімбілдінг» (командотворення).

До тренінгу долучилися 30 лідерів студентського активу та всі бажаючі студенти навчального закладу. Протягом двох годин студенти мали змогу отримати не тільки теоретичні знання а й опанувати основами правильного застосування їх на практиці.

Тренінг був ще одним поштовхом для розвитку молоді та допоміг отримати купу емоцій та сил на подальшу співпрацю. Адже проведення подібних заходів сприятиме залученню молоді до формування та реалізації різних сфер молодіжної політики.

Тренером тренінгу була Катерина Довгопола – Голова департаменту організації дозвілля та творчості громадської організації UP:UNIQUE PEOPLE, ігротехніки та тим-білдингу проектів «Школа волонтера», «Youth volunteers camp» УМСА. Координаторка проектів «Наша єдина студентська родина», Всеукраїнського бізнес – форуму «KidsCampForum», програми «Active citizens local training»