30 травня студенти Відкритого міжнародного університету розвитку людини Полтавського інституту економіки і права мали змогу долучитися до відкриття фестивалю «Майстерня міста 2019».

Цьогоріч темою фестивалю стала «Майстерня міста» — розвиток міської інфраструктури. Головною метою заходу є залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста. Нагадаємо, що наші студенти в 4-те відвідують подібний фестиваль у Полтаві. За цей час студенти мали змогу реалізувати себе на таких локаціях як творчі майстер-класи та форуми, тролейбусні та велосипедні екскурсії, воркшопи, публічні обговорення, дискусії, інтерактивні заняття тощо. Також цього року було проведено дуже цікаву інтерактивну вікторину в якій наші студенти проявили себе дуже обізнаними жителями міста, за що і отримали подарунки від організаторів фестивалю: КО «Інститут розвитку міста» та проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».