U-report in Ukraine: як впливати на важливі рішення в Україні?

Питання молодіжної активності і участі в житті нашої країни займають особливе місце. Ми боремось за наші права і хочемо бути не тільки корисними суспільству, але і впливати на нього. Досить часто кожна молода людина, яка прагне досягти своєї цілі задається багатьма питаннями: «Як досягти успіху?», «Як створити свою власну мету та стратегію?», «Що таке команда і як працювати в команді?» ці та багато інших запитань, сьогодні стали актуальними і важливими.

І саме тому, 03 травня 2018 року відбувся захід, який відвідала Студентська Рада Полтавського інституту економіки та права та Полтавського коледжу Університету «Україна». Молодіжна зустріч, на яку прийшло багато студентів вищих навчальних закладів, відбулася під патронатом Студентської ради міста Полтава та Інститутом розвитку міста під назвою «U-report Ukraine: як впливати на важливі рішення в Україні?”. На зустрічі піднімалися такі питання:молодіжна участь та молодіжна активність, як впливати на важливі рішення в Україні вже сьогодні, що значить бути соціально активним і чому це важливо, цілі сталого розвитку, відео-презентація проекту U-report та його статистика. Також було багато спілкування, обговорень, а в кінці найактивнішим учасникам та учасницям були вручені подарунки. Наприкінці студенти мали змогу прийняти участь в цьому проекті: відправивши смс повідомлення START на номер 4224. Тож долучається то проекту!

Дякую всім організаторам за проведення заходу і особливо Каті Стус, яка не тільки дала нам необхідні знання, але й є допомогла стати учасником даного проекту!!! Не будьте байдужими до долі нашої країні! Творимо добро разом!!!

Ющенко Олексій

Студент III курсу,