БРЕЙН-РИНГ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПЕРЕКЛАДАЧА

Проведення предметних тижнів у Полтавському інституті економіки і права та Полтавському коледжі Університету «Україна» – одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для викладачів, і для студентів проявити свої англомовні здібності. Тиждень, присвячений МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ПЕРЕКЛАДАЧА – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче.

29 вересня 2021 року серед студентів усіх спеціальностей 2 курсу відбувся брейн-ринг «Найрозумніший з англійської мови», у якому взяли участь 2 команди:  «APPLES» та «EDUCATION». Виховний захід організували та провели викладачі кафедри філології та соціально-гуманітарних дисциплін: к.ф.н., доц., зав. кафедри Рябокінь Наталія Олександрівна, ст. викл. Січова Діна Юріївна, викл. Торба Оксана Андріївна.

Змагання були цікавими та змістовними, студенти із задоволенням брали участь у грі. Розпочався турнір із конкурсу «Питання-відповідь» – «Як добре ви знаєте Великобританію».

Команди продовжили веселити публіку конкурсами «Намалюй історію», «Пантоміма», «Протиставте слово», «Відгадайте загадку» та конкурс на швидкість.

Перемогу у грі здобула команда «APPLES».  Команди були нагороджені грамотами,  а команду переможницю солодкою відзнакою!

30 вересня серед студентів був проведений конкурс на найкращу презентацію до Міжнародного дня перекладача. У цій номінації два переможця: 1 місце – Чумаш Даяна, 2 місце – Єршова Любов, студентки 2 курсу спеціальності «Філологія».

Також у межах тижня до Міжнародного дня перекладача заздалегідь був оголошений щорічний конкурс на кращого перекладача поезії. Цього року для перекладу були представлені вірші сучасних поетів Англії, Німеччини та Польщі. У конкурсі брали участь студенти усіх спеціальностей та курсів ПІЕП. Переможці: перша номінація «Найкращий перекладач англійської поезії»: 1 місце – Лісовець Марія; Пашко Станіслав; 2 місце ‒ Скрипник Максим; 3 місце – Клименко Дарʼя; Бабич Анастасія.

Друга номінація «Найкращий перекладач німецької поезії»: 1 місце – Лісовець Марія; Пашко Станіслав; 2 місце ‒ Городницька Іннеса; Амірханова Клара; 3 місце – Бігмухаметов Дмитро.

Третя номінація «Найкращий перекладач польської поезії»: 1 місце – Лісовець Марія; Пашко Станіслав; 2 місце –Клименко Дарʼя; 3 місце ‒ Прохазка Анна.

Висловлюємо щиру подяку усім поціновувачам іноземних мов, які брали активну участь у заходах, присвячених Міжнародному дню перекладача. Від усього серця вітаємо переможців та зичимо успіху в подальших іноземномовних досягненнях!!!