Викладачі кафедри правознавства та фінансів – учасники III Міжнародної науково-практичної конференції «MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHOD»

16 вересня 2022 року в Сполучених Штатах Америки у м. Бостоні в режимі онлайн відбулася III Міжнародна науково-практична конференція: «MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHOD». У ній взяли участь доцент кафедри Геннадій Аванесян та старші викладачі Володимир Коваленко та Іван Лісний. Вони представили дослідження на тему: «Загальна характеристика умов надання правової охорони торговельним маркам».

Конференція працювала за 20 напрямами роботи, зокрема: право та міжнародне право, міжнародні відносини, політологія, психологія та педагогіка тощо.

Вчені в обговореннях та дискусіях апробували результати наукових досліджень, присвячених проблемам міжнародно-гуманітарного права, міжнародно-правовим засадам судового захисту жертв війни тощо.

За підсумками конференції викладачі отримали сертифікати про участь та збірник з опублікованими науковими набутками.