Викладачі кафедри правознавства та фінансів пройшли підвищення кваліфікації за програмою «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти»

Упродовж 31 жовтня – 11 листопада 2022 року тривало дистанційне навчання за програмою підвищення кваліфікації «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти». Організаторами курсів виступило Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна. Базовою тренінговою платформою навчального курсу став суб’єкт підвищення кваліфікації – Академія цифрового розвитку.

Навчання за програмою пройшли: доцент кафедри Жанна Кононенко та старший викладач кафедри Володимир Коваленко.

Протягом навчання учасники дізналися про можливості та переваги, які надають цифрові інструменти Google в організації освітнього процесу, навчилися використовувати у своїй професійній діяльності мобільні пристрої, вебпереглядач Google Chrome, Chromebook та ще багато іншого.

Під час навчання учасники опрацювали такі додатки Google як: Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Google Презентації, Google Keep, Google Сайти, Google Jamboard, Доповнення до об’єктів Google Диску, Google Chrome, ОС Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace for Education, матеріали навчальної платформи Skillshop.

За підсумками навчання за базовим рівнем програми «Google Digital Tools for Education» викладачі отримли сертифікати про удосконалення цифрового компоненту професійної компетентності в обсязі 30 академічних годи (1 кредит ЄКТС).