Викладачі кафедри правознавства та фінансів – учасники ІI Міжнародної науково-практичної конференції «Поліцейська медіація як інструмент захисту прав та інтересів громадян»

16 вересня 2022 року в м. Одеса відбулася ІI Міжнародна науково-практична конференція «Поліцейська медіація як інструмент захисту прав та інтересів громадян». У ній взяли участь викладачі кафедри правознавства та фінансів: доктор юридичних наук, професор, професор кафедри Сергій Короєд та старші викладачі кафедри, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ступеня доктора філософії Дмитро Піддубний та Дар’я Маліннікова. Вони представили дослідження: С. Короєд: «Поліцейська медіація в системі заходів протидії домашньому насильству»; Д. Піддубний: «Розвиток інституту медіації у кримінальному процесі в умовах воєнного стану в Україні: порівняльно-правовий аспект»; Д. Маліннікова: «Розвиток медіації в системі ювенальної юстиції».

Конференція працювала за низкою напрямів, зокрема:

1. Медіація як альтернативний спосіб вирішення конфлікту в умовах воєнного стану.
  2. Правова культура поліцейського: шляхи та засоби професійного зростання.
  3. Поліцейська медіація у системі захисту прав та інтересів громадян.

Вчені в обговореннях та дискусіях апробували результати наукових досліджень. За підсумками конференції викладачі отримали сертифікати про участь та збірник з опублікованими науковими набутками.