Упродовж 12-18 грудня 2022 року тривало дистанційне навчання за середнім рівнем програми підвищення кваліфікації «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти». Організаторами курсів виступило Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна. Базовою тренінговою платформою навчального курсу став суб’єкт підвищення кваліфікації – Академія цифрового розвитку.
Протягом навчання учасники дізналися про можливості та переваги, які надають цифрові інструменти Google в організації освітнього процесу, навчилися використовувати у своїй професійній діяльності мобільні пристрої, вебпереглядач Google Chrome, Chromebook та ще багато іншого.

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для учасників ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання.

Цікаво відзначити, що протягом року для закладів освіти, педагогічні колективи яких успішно завершили навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості працівників, отримають спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми «Google for Education / Google for Education Participating School».

За підсумками навчання за середнім рівнем програми «Google Digital Tools for Education» викладачі отримали сертифікат про удосконалення цифрового компоненту професійної компетентності в обсязі 15 академічних годи (0,5 кредиту ЄКТС).