Викладачі Полтавського інституту економіки і права успішно завершили навчання за поглибленим рівнем програми «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти»


Упродовж 19-25 грудня 2022 року тривало дистанційне навчання за програмою підвищення кваліфікації «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти». Організаторами курсів виступило Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна. Базовою тренінговою платформою навчального курсу став суб’єкт підвищення кваліфікації – Академія цифрового розвитку.

Протягом навчання учасники дізналися про можливості та переваги, які надають цифрові інструменти Google в організації освітнього процесу, навчилися використовувати у своїй професійній діяльності мобільні пристрої, вебпереглядач Google Chrome, Chromebook та ще багато іншого.

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання будуть консультувати, допомагати, супроводжувати, щоб створити для учасників ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання.

За підсумками навчання за поглибленим рівнем програми «Google Digital Tools for Education» учасники сертифікат про удосконалення цифрового компоненту професійної компетентності в обсязі 15 академічних годин (0,5 кредиту ЄКТС).