Викладачі Полтавського інституту економіки і права розпочали навчання у тренінгу «Підготовка наукових проєктів. Грантові програми для науковців»

23 січня 2023 р. викладачі Полтавського інституту економіки права розпочали навчання у тренінгу «Підготовка наукових проєктів. Грантові програми для науковців».

Курс організовано ГО «Центр суспільних інновацій» за підтримки Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Курс є практикоорієнтованим. Він спрямований на розширення знань науковців щодо підготовки проєктів, подання заявок на грантові програми, грантових можливостей від європейських, британських та американських фондів та державних установ. Також передбачений детальний аналіз Програми «Горизонт Європа 2023-2024».

Участь у тренінгу беруть: кандидат економічних наук, доцент, перший заступник директора, професор кафедри правознавства та фінансів Р.І. Шаравара, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувач кафедри правознавства та фінансів  Р. О. Басенко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти В.М. Заіка та викладач кафедри філології та соціально-гуманітарних дисциплін С. В. Пашко.

За результатами курсу передбачено іменний сертифікат на 0,5 ЄKTC. Також учасникам будуть надані методичні матеріали щодо тематики заходу.