Викладачі Полтавського інституту економіки і права завершили навчання у тренінгу «Підготовка наукових проєктів. Грантові програми для науковців»


Упродовж 23-25 січня 2023 р. викладачі Полтавського інституту економіки права брали участь у тренінгу «Підготовка наукових проєктів. Грантові програми для науковців».

Курс організовано ГО «Центр суспільних інновацій» за підтримки Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Курс є практикоорієнтованим. Він спрямований на розширення знань науковців щодо підготовки проєктів, подання заявок на грантові програми, грантових можливостей від європейських, британських та американських фондів та державних установ. Також передбачений детальний аналіз Програми «Горизонт Європа 2023-2024».

Учасників детально ознайомили із методикою підготовки проєктів в межах таких фондів як: «Горизонт Європа», «Український культурний фонд», Фонд «Відродження», «Еразмус +», «Fulbright Program» та інших. Також учасники детально обговорили особливості співпраці українських вчених із науковими, культурними та громадськими установами Європи та США.

Участь у тренінгу беруть: кандидат економічних наук, доцент, перший заступник директора, професор кафедри правознавства та фінансів Р.І. Шаравара, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувач кафедри правознавства та фінансів  Р. О. Басенко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти В.М. Заіка та викладач кафедри філології та соціально-гуманітарних дисциплін С. В. Пашко.

За результатами курсу учасники отримали іменний сертифікат на 0,5 ЄKTC та матеріали тренінгу.