Викладачі Полтавського інституту економіки і права розпочали навчання за програмою підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти»


15 березня 2023 р.  викладачі Полтавського інституту економіки і права розпочали навчання за програмою підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти».

Зміст підвищення кваліфікації – аналіз процесів підготовки освітніх програм, їхньої акредитації та удосконалення змісту. Програма навчання складається з двох частин: перша – у форматі лекції та друга – у форматі Public talk, дискусії, тренінгу.

Упродовж підвищення кваліфікації заплановано розглянути таку проблематику: як спроєктувати якісну освітню програму?; зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація; синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices; методи якісного навчання: лайфгаки від Прогресильних; питання академічної доброчесності та чому це важливо в розрізі розвитку країни? Long life learning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності?; інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток; наука, як невід’ємна складова підготовки сучасного спеціаліста; інклюзивна освіта.

Спікери заходу представники викладацького корпусу провідних ЗВО України, експерти освітньої царини, зовнішні стейкголдери – представники роботодавців, рекрутингових агенцій.

Програма підвищення кваліфікації триватиме до 12 квітня, а лекції та тренінги відбуватимуться щосереди.

Щиро дякуємо організаторам ГО «Прогресильні» та спікерам заходу за можливість долучитися до інформативної програми підвищення кваліфікації, розширити власні знання та компетентності щодо розроблення та оновлення освітніх програм.