Викладачі Полтавського інституту економіки і права пройшли міжнародне стажування у Фінляндській Республіці

Викладачі інституту пройшли міжнародне підвищення кваліфікації обсягом 180 годин (6 кредитів ЄКТС) за програмою “Srtategies for E-Learning in Universities”, що відбулося на базі Західно-Фінляндського коледжу у м. Гуйттінен.

Участь у стажуванні взяли Руслан Басенко, заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та ґрантової діяльності, завідувач кафедри правознавства та фінансів, кандидат педагогічних наук та Віталій Заіка, доцент кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти, кандидат психологічних наук.

Викладачі опанували такі змістові модулі програми стажування:

1. Innovative technjlogies of remote education and training – the experience of Finland.
  2. Digital pedagogy and digital masteries of a modern teacher.
  3. Mobile technologies for learning.
  4. Artificial intelligence for education and training.
  5. Gamification of modern education and training.

За підсумками стажування викладачі отримали міжнародні сертифікати.