Викладачі Полтавського інституту економіки і права та Полтавського фахового коледжу – учасники Всеукраїнського онлайн-семінару «Цифрові інструменти YOUTUBE для вищої освіти»

29 червня 2022 року викладачі Полтавського інституту економіки і права взяли участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Цифрові інструменти YouTube для вищої освіти», який був організований компанією Google спільно з Міністерством освіти і науки України.

Під час заходу учасники розглянули головні переваги та особливості використання платформи YouTube в освітньому процесі закладів вищої та фахової передвищої освіти, зокрема: основи роботи з платформою; пошук навчального матеріалу в YouTube; використання YouTube для синхронного та асинхронного онлайн-викладання; особливості інтеграції платформи до освітнього процесу.

Тренінг покликаний ознайомити освітян усіх груп із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами його застосування для онлайн-викладання.

За підсумками семінару усі викладачі успішно склали підсумкове онлайн-тестування із результатами понад 80% правильних відповідей та отримали сертифікати від Академії цифрового розвитку України.