Викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права – переможці у чотирьох номінаціях Всеукраїнських конкурсів Університету «Україна»

Упродовж грудня 2022 р. Університетом «Україна» було традиційно організовано щорічні Всеукраїнські конкурси викладачів та здобувачів освіти, зокрема «Конкурс кращий викладач», «Конкурс на звання кращого знавця англійської мови», «Конкурс на кращий електронний курс», «Конкурс навчально-методичної та наукової літератури».

Викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права – вибороли перемогу у чотирьох номінаціях.

У номінації «Кращий знавець англійської мови» перемогу здобула Чумаш Д. О., здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 035 Філологія з науковою статтею на тему: “CANADIAN VERSION OF THE ENGLISH LANGUAGE” (науковий керівник: С.В. Пашко, викладач кафедри філології та соціально-гуманітарних дисциплін) та отримала диплом за ІІІ місце у конкурсі.

У номінації «Найкраща монографія» перемогу виборола колективна монографія: «Традиції та інновації у траєкторіях розвитку освітньо-педагогічного дискурсу» (Полтава, 2022) науковий редактор – заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, доцент, завідувач кафедри правознавства та фінансів Басенко Р. О. та отримала диплом за ІІІ місце у конкурсі.

У номінації «Найкращий електронний курс» перемогу виборола Снітко Ю.М., старша викладачка кафедри правознавства та фінансів та розроблений нею електронний курс «Інформаційні технології» та отримала грамоту за ІІ місце у конкурсі.

У номінації «Кращий викладач- молодий дослідник перемогу здобув заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, доцент, завідувач кафедри правознавства та фінансів Басенко Р. О. та отримав грамоту за ІІ місце.

Щиро вітаємо колег та здобувачів освіти. Зичимо Вам зберегти та примножити науковий та творчий потенціал Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна».