Викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права отримали сертифікати ХХ Всеукраїнської наукової конференції студентів і молодих учених «Молодь: освіта, наука, духовність»


24 квітня 2023 року на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулася ювілейна ХХ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих учених «Молодь: освіта, наука, духовність», яка тривала три дні. Участь у науковому зібранні взяв професорсько-викладацький склад, здобувачі першого, другого та третього рівнів вищої освіти Полтавського інституту економіки і права.

Конференція працювала за багатьма напрямами. Викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права взяли участь у роботі таких секцій, як українознавство – основа філологічної освіти та формування духовності: історія та сучасність; актуальні проблеми сучасного перекладознавства та методики викладання іноземних мов та літератури; сучасні технології зміцнення здоров’я людини; соціальний розвиток особистості в контексті соціальної роботи; соціально-психологічні проблеми самореалізації студентської молоді; правове регулювання господарської діяльності; суспільно-політичні та соціокультурні аспекти розвитку українського суспільства.

За підсумками конференції учасники отримали сертифікати, а всі зібрані кошти було передано на допомогу Збройним силам України.