Викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивний розвиток аграрного сектору економіки в контексті світової продовольчої безпеки періоду війни та повоєнної відбудови України»


23 травня 2023 р. на базі Інституту економіки та менеджменту ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток аграрного сектору економіки в контексті світової продовольчої безпеки періоду війни та повоєнної відбудови України». До конференції долучилися викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права.

Учасники конференції розглянули такі важливі аспекти розвитку сучасної економіки як: форми взаємодії держави та агробізнесу в умовах інклюзивної економіки та державне регулювання інклюзивного розвитку аграрного сектору; сучасні виклики і небезпеки у веденні інклюзивного аграрного бізнесу; соціальні інновації, інвестиції та капіталізація в аграрному секторі економіки; експортно-імпортний потенціал агропромислового комплексу України тощо.

Дякуємо за можливість долучитися до обговорення важливих проблем підтримки українського аграрного сектору в умовах війни.