Викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права взяли участь в урочистому заході, присвяченому Дню науки в Університеті «Україна»


25 травня 2023 р. у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» відбулися святкові урочистості з нагоди Дня науки. У заході взяли участь викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права.

Під час урочистостей було нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу із галузей знань і спеціальності. І місце виборола робота здобувача бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Право» Володимира Греся на тему: «Ґенеза політико-правової ідеології принципату Октавіана Августа» (науковий керівник: заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувач кафедри правознавства та фінансів, кандидат педагогічних наук Руслан Басенко); ІІІ місце посіла робота здобувачки бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Філологія» Ірини Деменко на тему: «Основні способи перекладу англомовної  економічної лексики» (науковий керівник: завідувач кафедри філології та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук Наталія Рябокінь). Крім того, подякою також відзначена робота здобувача бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Спеціальна освіта» Максима Ткача на тему: «Особливості навчання та виховання дітей з порушеннями опорно-рухового апарату» (науковий керівник: старший викладач кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Євгенія Вишар).

Також було підбито підсумки Конкурсу студентських наукових робіт за тематикою ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики». ІІ місце виборола робота на тему: «Інноваційні засади розвитку інклюзивного освітнього простору у закладах вищої освіти» здобувача магістерського рівня вищої освіти Романа Гожого (науковий керівник: заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувач кафедри правознавства та фінансів, кандидат педагогічних наук Руслан Басенко); ІІІ місце посіла робота «Система роботи з формування та розвитку мови і мовлення у здобувачів освіти з інтелектуальними та мовленнєвими порушеннями» здобувачки бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності Спеціальна освіта Оксани Охріменко (науковий керівник: старший викладач кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Євгенія Вишар).

Крім того, було відзначення Дипломами кращих студентів-науковців:

1) Кузьменко Анна Сергіївна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 035 Філологія (переклад).

2) Лісовець Марія Андріївна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 Право.

3) Шакун Ольга Ігорівна, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота.

Щиро вітаємо здобувачів освіти, викладачів із вагомими науковими здобутками та зичимо натхнення на нові наукові відкриття.