Викладачі та здобувачі освіти Полтавського інституту економіки і права – учасники ХІХ Всеукраїнської наукової конференції студентів і молодих учених «Молодь: освіта, наука, духовність»

24 червня 2022 року на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулася ХІХ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих учених «Молодь: освіта, наука, духовність». Участь у науковому зібранні взяла Рада молодих учених Полтавського інституту економіки і права, професорсько-викладацький склад, здобувачі першого, другого та третього рівнів вищої освіти.

Мета конференції – активізувати науково-дослідну роботу студентів і молодих учених, залучити їх до творчого наукового пошуку, генерації нових наукових ідей.

Робота науковців відбувалася за низкою напрямів, зокрема:

1. Економічні перспективи України в сучасних умовах.
  2. Документознавство та інформаційна діяльність: сучасні проблеми та
    перспективи розвитку.
  3. Українознавство – основа філологічної освіти та формування духовності: історія та сучасність.
  4. Актуальні проблеми сучасного перекладознавства та методики
    викладання іноземних мов та літератури.
  5. Засоби масової інформації: відгук на виклики сьогодення.
  6. Редакційно-видавничі процеси: теорія та практика використання в системі масової комунікації.
  7. Туризм як багатогранне суспільне явище.
  8. Сучасні технології зміцнення здоров’я людини.
  9. Соціальний розвиток особистості в контексті соціальної роботи.
  10. Соціально-психологічні проблеми самореалізації студентської молоді.
  11. Правове регулювання господарської діяльності.
  12. Суспільно-політичні та соціокультурні аспекти розвитку українського суспільства.
  13. Інформатика та комп’ютерні технології.
  14. Сучасні інженерні технології: пошук та перспективи.
  15. Природа, медицина, здоров’я.

За підсумками конференції учасники отримали сертифікати та надіслали матеріали до публікації. Усі зібрані кошти були передані на допомогу Збройним силам України.