Викладач кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Владислав Канівець – тренер спортсменів з Полтавщини, які завоювали п’ять комплектів нагород на Чемпіонаті України 2022 року з карате у Львові

4-6 листопада 2022 року у Львові пройшов чемпіонат України з карате та з пара-карате, який був організований клубом «Юніон» та Українською Федерацією Карате (УФК). Він зібрав 455 атлетів усіх вікових категорій (кадети, юніори, молодь, дорослі) з 53 клубів різних регіонів країни.

Тренером учасників-переможців чемпіонату з Полтавщини був викладач фізичного виховання та основ здорового способу життя кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Полтавського інституту економіки і права Університету «УКРАЇНА», тренер штатної збірної команди України з карате, володар чорного поясу з карате, кандидат в майстри спорту, кавалер державної нагороди України «За працю і звитягу» Владислав Канівець (клуб WADOKAI TEAM).

У змаганнях брали участь полтавські спортсмени, які привезли з чемпіонату п’ять комплектів нагород: ЧУ з пара-карате: / місце (Марія Калюжна, Артем Передерій), 2 місце (Максим Шторгін); ЧУ з карате (ката, юніори): 3 місце (Катерина Бардиш), (Михайло Бардиш, Ярослав Вишар, Сергій Бездрабко – хлопці (командне ката)).

Чемпіонат 2022 року був також етапом відбору до національної збірної на чемпіонат Європи 2023 року.

Щиро вітаємо з високими здобутками та зичимо нових перемог на славу України!