10 грудня 2019 року у Полтавському інституті економіки і права відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Правові, економічні та соціокультурні засади регулювання суспільних відносин: сучасні реалії та виклики часу». З вітальним словом до учасників конференції звернулася директор інституту, кандидат політичних наук Мякушко Надія Семенівна.

В конференції взяли участь понад 180 науковців із 25 вищих навчальних закладів та 9 установ і організацій, таких як Генеральна прокуратура України, Центральна виборча комісія та інші. Серед учасників 17 докторів наук, а також кандидати наук, аспіранти та здобувачі вищої освіти з Полтави, Харкова, Києва, Вінниці, Херсона, Одеси, Бердянська та Івано-Франківська.

Доповідачі представили на розгляд слухачів такі доповіді: «Податки у правовому та соціокультурному просторі» Коломієць П.В.; «Напрями реформування адміністративно-територіального устрою України як запорука подальшої реалізації реформи децентралізації» Божко В.М.; «Особистість у соціокультурному ландшафті VUCA-світу: правові та філософські рефлексії» Басенко Р.О.; «Право суб’єктів владних повноважень на апеляційне і касаційне оскарження як перешкода ефективності адміністративного судочинства» Короєд С.О.

Активне обговорення та зацікавленість викликала тематика круглого столу «Медіація як альтернатива вирішення спорів». Модерував круглий стіл д.ю.н., доцент Озерський І.В. В роботі круглого столу взяли участь практикуючі адвокати та начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Полтавській області.

За результатами роботи конференції опубліковано збірник матеріалів.

Збірник матеріалів конференції