Відбулася зустріч керівництва та викладачів Полтавського інституту економіки і права та Полтавського фахового коледжу із першокурсниками

5 вересня 2022 року керівництво та науково-педагогічний склад зустрілися в онлайн-форматі з першокурсниками.

На початку зустрічі перший заступник директора, кандидат економічних наук, доцент Р. І. Шаравара виступив з вітальним словом, познайомив вступників із історією, сучасним розвитком та освітніми традиціями закладу, представив керівництво та викладачів. Крім того, Р. І. Шаравара поінформував першокурсників про особливості організації освітнього процесу в новому навчальному році, окреслив основні напрями діяльності закладу.

До вступників із вітальним словом також звернувся  заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувач кафедри правознавства та фінансів Р. О. Басенко, який зазначив, що основний фронт боротьби першокурсників за незалежність України – це здобуття якісних та системних знань, а їхня зброя – це зошит та підручник.

Після зустрічі для першокурсників Р. О. Басенком також було проведено вступну лекцію з дисципліни «Основи навчання студентів (самоуправління навчанням), під час якої студентів ознайомили із методикою та організаційними засадами освітнього процесу, специфікою роботи на платформах дистанційного навчання, а також відбулася дискусія щодо місця і ролі знання та освіти в сучасному VUCA-cвіті, нестабільний та суперечливий характер якого ставить одне із ключових завдань – підготовку висококваліфікованого та конкурентоспроможного фахівця.