Відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття нової спортивно-тренажерної зали

5 листопада 2021 року в Полтавському інституті економіки і права відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття нової багатофункціональної спортивно-тренажерної зали.

У вітальному слові директор закладу, доктор філософії Надія Мякушко відзначила, що спорт, чесні змагання та наполегливість у тренуваннях – невід’ємні умови цілісного розвитку людини в сучасному інноваційному та поліконкурентному середовищі. Відтак створення спортивно-тренажерної інфраструктури – це невід’ємний складник функціонування сучасного закладу освіти.

Залу впорядковано спортивними тренажерами, тренувальними петлями, шведськими стінками, боксерським мішком, тенісним столом, місцями для гри в шахи та шашки, підлогу оздоблено м’яким покриттям татамі. Поява спортивної зали – результат плідної співпраці адміністрації закладу, громади викладачів та здобувачів освіти.

Перерізати символічну червону стрічку, яка, без сумніву, стане символом майбутніх спортивних перемог інституту на регіональних і  національних  змаганнях, запросили директора інституту Надію Мякушко, першого заступника директора Романа Шаравару, заступника директора з адміністративно-господарських питань Павла Бондаренка та міністра спорту студентської ради інституту, здобувача освіти Арсена Позояна.

Викладачів і студентів, які доклали особливих зусиль для впорядкування спортивної зали відзначили нагородами. Так за свідому життєву та громадянську позицію, активну і сумлінну професійну діяльність у розбудові інноваційного освітнього середовища, навчання і виховання студентської молоді Грамотою Полтавського інституту економіки і права нагороджено заступника директора з адміністративно-господарських питань Павла Бондаренка, старшого викладача кафедри правознавства та фінансів Володимира Коваленка, викладача фізичної культури Владислава Канівця, господиню службових приміщень Ольгу Богомягкову.

Подякою Полтавського фахового коледжу за активну та свідому громадянську позицію, високий рівень самоорганізації, сумлінність і переконливі здобутки у спортивних змаганнях відзначено здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 081 Право Арсена Позояна, Богдана Дудку, Віталія Горпиняка та Дениса Маляра.

Усі присутні переглянули можливості спортивно-тренажерної зали на кількох локаціях: відпрацювання вправ на тренувальних петлях, гра в теніс, вправи на спортивному тренажері.