Відбулося засідання науково-методичної ради Полтавського інституту економіки і права


17 червня 2022 р. відбулося чергове засідання науково-методичної ради Полтавського інституту економіки і права. Голова ради, заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, кандидат педагогічних наук Р. Басенко повідомив учасників засідання про зміст порядку денного, який орієнтований як на обговорення стану завершення поточного навчального року, так і на планування організації освітнього процесу у 2022-2023 н. р.

Перший заступник директора, кандидат економічних наук, доцент Р. Шаравара представив оновлені Положення про порядок створення та організацію роботи Екзаменційної комісії, окреслив основні новації щодо її утворенння та роботи за різними рівнями вищої освіти. Також Р. Шаравара представив основні зміни в нормах часу навчального навантаження, методичної, інноваційної, наукової, організаційної роботи та іншої педагогічної діяльності науково-педагогічних працівників закладу.

Крім того, члени вченої ради обговорили підготовку до звіту кафедр про наукову та інноваційну діяльність за 2021-2022 н. р., завідувачі кафедр повідомили про підготовку до університетської наукової конференції «Молодь: освіта, наука, духовність».