Відбулося підсумкове розширене засідання вченої ради Полтавського інституту економіки і права


23 грудня 2022 року під головуванням директора, доктора філософії, кандидата політичних наук Н. С. Мякушко відбулося розширене засідання вченої ради Полтавського інституту економіки і права.

Вже традиційно, підбили підсумки роботи закладу за 1 семестр 2022-2023 навчального року та окреслили стратегічні пріоритети та завдання на 2 семестр. Директорка підкреслила, що колективом досягнуто хороші показники за різними напрямами діяльності кафедр, звернула увагу на важливість якісної організації освітнього процесу, який є запорукою зростання іміджу Полтавського інституту економіки і права.

Про підсумки досягнення основних показників освітньої діяльності та особливості організації освітнього процесу у 2 семестрі 2022-2023 навчальному році поінформував перший заступник директора, кандидат економічних наук, доцент Р. І. Шаравара.

Далі заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувач кафедри правознавства та фінансів, секретар вченої ради Р. О. Басенко представив звіт про  науково-дослідну діяльність, грантові проєкти та міжнародне співробітництво.

Наприкінці засідання голова вченої ради Н.С. Мякушко подякувала колектив інституту за досягнення належних показників діяльності, плідну та наполегливу роботу.