Відбулося розширене засідання вченої ради Полтавського інституту економіки і права

6 вересня 2022 року під головуванням директора, доктора філософії, кандидата політичних наук Н. С. Мякушко відбулося розширене засідання вченої ради Полтавського інституту економіки і права.

На початку засідання директор інституту, голова вченої ради  Н. С. Мякушко, вже традиційно, проінформувала колектив про підсумки роботи в 2021-2022 навчальному році та окреслила стратегічні пріоритети та завдання на 2022-2023 навчальний рік. Директор подякувала науково-педагогічний склад інституту за досягнення належних показників за різними напрямами діяльності кафедр, звернула увагу на позитивні проміжні результати вступної кампанії, наголосила на важливості якісної організації освітнього процесу, який є запорукою зростання іміджу Полтавського інституту економіки і права.

Далі заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувач кафедри правознавства та фінансів, секретар вченої ради Р. О. Басенко представив оновлений проєкт складу вченої та науково-методичної ради інституту, який було ухвалено одноголосно.

Із доповіддю про штатний розпис та кошторис закладу на 2022-2023 навчальний рік виступила головний бухгалтер інституту О. В. Борчукова, яка поінформувала членів ради про основні показники фінансової діяльності,  статті доходів та видатків закладу. Головний бухгалтер звернула увагу на врахування затвердженим кошторисом потреб розвитку інфраструктури та інноваційного освітнього середовища.

Про особливості організації освітнього процесу поінформував  перший заступник директора, кандидат економічних наук, доцент Р. І. Шаравара, який звернув увагу на специфіку організації освітнього процесу в 1 семестрі 2022-2023 н. р., а також окреслив основні завдання, які стоять перед викладачами та випусковими кафедрами інституту.