Відбулося спільне засідання вченої ради та науково-методичної ради Полтавського інституту економіки і права


10 травня 2023 року в актовій залі під головуванням директора, доктора філософії, кандидата політичних наук Н. Мякушко відбулося спільне засідання вченої ради та науково-методичної ради Полтавського інституту економіки і права на якому розглянули поточні питання організації освітнього процесу, науково-дослідної діяльності та підготовки до проведення вступної кампанії.

Першим питанням порядку денного учасники засідання заслухали інформацію Н. Мякушко про хід та основні завдання вступної кампанії 2023 р. Директор підкреслила, що цьогорічна вступна кампанія відбуватиметься за оновленими правилами, які мають низку новацій. Також Н. Мякушко звернула увагу учасників засідання на важливість профорієнтаційної та іміджевої роботи закладу для досягнення визначених показників формування контингенту здобувачів освіти.

Далі члени вченої та науково-методичної рад заслухали інформацію заступника директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри правознавства та фінансів Р. Басенка, який доповів про стан реалізації політики академічної доброчесності. Доповідач зауважив, що у закладі академічна доброчесність реалізується відповідно до чинного законодавства за трьома основними напрямами (науково-дослідницький, освітній, менеджерський). Крім того, Р. Басенко доповів про підготовку до проведення VIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального світу», яка відбудеться 17-18 травня 2023 р. Крім того, учасники засідання обговорили зміст нових редакцій «Положення про запобігання та виявлення академічного плагіату в наукових, навчально-методичних, кваліфікаційних і навчальних роботах» та «Положення випускну кваліфікаційну (дипломну) роботу (проєкт)».

Наступними питаннями учасники засідання заслухали інформацію першого заступника директора, кандидата економічних наук, доцента, професора кафедри правознавства та фінансів Р. Шаравари щодо особливостей введення в дію нових освітніх програм і навчальних планів та організації освітнього процесу відповідно до оновленого змісту навчання.

Також учасники засідання розглянули та затвердили кандидатури здобувачів освіти до нагородження Дипломами «Кращого студента-науковця» до Дня науки в Україні.