В Полтавському інституті економіки і права та Полтавському коледжі Університет «Україна» для студентів 1 курсу було проведено тематичну виховну годину на тему російсько-української війни.

Cім років тому, в лютому 2014 року, розпочалася російсько-українська війна. Війна на сході України або Війна на Донбасі — військовий конфлікт, був розпочатий російськими загонами, які вторглися на територію українського Донбасу після захоплення Криму.

В Полтавському інституті економіки і права та Полтавському коледжі Університет «Україна» для студентів 1 курсу було проведено тематичну виховну годину та продемонстровано документальний фільм. До заходу долучилася депутат Полтавської міської ради, випускниця Полтавського інституту економіки і права Оксана Дрюк.